Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Międzynarodowe Targi Pracy „With EURES to Europe!”

20 marca - 13 kwietnia

Grafika ozdobna dotycząca Międzynarodowych Targów Pracy, zawarta treść: Międzynarodowe Targi Pracy "With EURES to Europe!" Wrocław 16 maja 2024 rok, Przedłużamy rejestrację! Zgłoszenia wystawców do 5 kwietnia.
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza do udziału w Międzynarodowych Targach Pracy „With EURES to Europe!”, które odbędą się 16 maja 2024 r. (czwartek) we Wrocławiu (Arena Tarczyński, al. Śląska 1, 54-118 Wrocław).
Liczba stoisk: 80 stoisk standardowych 2x2m oraz 19 większych stoisk 6mx2m
• Zgłoszenia: 1 – 3 osoby,
• Udział: bezpłatny,
• Możliwość wsparcia tłumacza na stoisku podczas targów,
• Organizator zapewnia poczęstunek i bezpłatny parking.
Zapraszamy przedstawicieli polskich oraz zagranicznych pracodawców, partnerów i instytucji rynku pracy. Obecność na targach to dla pracodawców dobry czas na zaprezentowanie swojej firmy i zrekrutowanie pracowników, a dla instytucji przedstawienie oferty z regionu, pogranicza, czy europejskiego rynku pracy.
W tym roku, oprócz możliwości udziału firm i instytucji na stoisku serdecznie zachęcamy do zaangażowania się w prezentację firmy/instytucji na scenie głównej lub poprowadzenia tematycznych warsztatów o rynku pracy. Szczegóły dotyczące aktywnego włączenia się w targi znajdują się w Regulaminie:
Formularze zgłoszeniowe przyjmowane są w wersji elektronicznej:
Formularz w języku polskim:
Na zgłoszenia czekamy do 5 kwietnia 2024 r.
Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Modernizacja instytucji i służb regionalnego rynku pracy” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027.

Szczegóły

Początek:
20 marca
Koniec:
13 kwietnia
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Phone
74 88 66 500
Email
obserwatorium@dwup.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Arena Tarczyński
aleja Śląska 1
Wrocław, Dolnośląskie 54-118 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia